Jak pomáhám

 
Konzultace

Jsem vaše podpora, pomoc, motivace a inspirace v oblasti vztahů, zaměstnání, zdraví, osobního a duchovního růstu. V životě hledáme směr, kterým se vydat. Pokud hledáte řešení, již nyní jste na správné cestě, to je skvělé. Neexistuje jednotný návod na život, ale vždy existuje individuální řešení. Věřím, že společnou prací dosáhneme úspěchu a vy sami budete mít ze sebe radost. Pracuji i s dětmi (zdraví, vztahy s rodiči, škola, kamarádi atd.). Konzultace jsou určeny pro jednotlivce i pro páry. 

Cena je individuální (1-2h). Cena 600 Kč/1h.

Problémy, které nejčastěji řeším se svými klienty:

 • vztahy, sebeláska
 • nenaplněný život, životní směr 
 • zaměstnání, kariéra, syndrom vyhoření
 • ztráta blízké osoby, vyrovnání se se smrtí
 • překonání strachu, strach ze změny 
 • zdraví
 • výchova dětí, problémy ve škole atd.
 
Šamanský buben

Léčení duše i těla zvukem šamanského bubnu. Zvukové vibrace vnímáme celým tělem. Rytmus bubnování spojuje vědomí člověka s vědomím přírody, přírodních sil, živlových energií, s vědomím planety Země a vesmíru. Muzikoterapie pomáhá navodit pocit hluboké relaxace, dochází k léčení fyzického i psychického napětí. Mírní stres, povzbuzuje, vytváří silné pole energie, harmonizuje energetická centra lidského těla, propojuje mozkové hemisféry. Bubnování je aktivní meditací, která léčí na všech úrovních. Pomáhá odstraňovat negativní vlivy, očišťovat tělo a propojit ho s duší. 

 

Léčivé obrazy - arteterapie

Vyzařují silnou léčivou energii, podporují osobní růst na všech úrovních, působí celistvě. Odstraňují negativní energetické vlivy, harmonizují jakékoliv prostředí - bydlení, komerční prostory atd. Každá barva má svůj význam a podporuje tak energii, kterou obrazy vyzařují. Energie z nich je nevyčerpatelná. Tvořím je s láskou pro vás. Obrazy lze vytvořit v jakékoliv velikosti dle přání. 

Nabídka obrazů zdemiriam-arianna.webnode.cz/leciveobrazy/

O technice:

Automatickou kresbou je označován samovolný pohyb tužky, kdy ruka není vedena vědomými myšlenkami, ale podvědomými impulsy mozku, naší intuicí a mimosmyslovým vnímáním. V této chvíli nám mozek pracuje ve frekvenčním pásmu alfa, což odpovídá režimu hluboké relaxace jako těsně před spaním. V tomto stavu je možné přijímat informace a energie, které mají terapeutický charakter.

 

Numerologie
Karmický kód (plán duše)Karmické kódy duše, jsou nezaměnitelné otisky v duši člověka. Podle Vašich karmických kódů se řídí veškeré události Vašeho života. Pro všechny platí stejná pravidla. Co vysíláš, to také zpět dostáváš. 
 
Z karmických kódů, které vycházejí z data našeho narození, zjistíme: 
 • smysl a cíl a směr současného života
 • určené zkušenosti, které jsme si zadali v inkarnaci zvládnout
 • pochopení, proč v něčem vynikám a jiné mi nejde
 • vhodné zaměstnání
 • vztahy s ostatními – osudový, karmický partner

Informace jsou velmi přínosné pro rodiče, kteří tak mohou lépe vést své děti cestou jejich duše. 

 

Osobní numerologie - vibrace a energie čísel má vliv jak na povahu člověka, tak i jeho životní cestu. Díky numerologii můžeme lépe pochopit sami sebe, nebo druhého člověka, zjistit jaké energie na nás působí, poznat své silné a slabé stránky. Kvality čísla můžeme též využít k utváření šťastnějšího života. Informace z numerologie jsou přínosné také pro rodiče, kteří tak mohou lépe pochopit povahu svých dětí a vést je správným směrem. 

Datum svatby - pokud plánujeme svatbu, je velmi přínosné zvolit vhodné datum tak, aby vše probíhalo ve svatební den co nejlépe a váš nový život měl tak dobrý start. Svatba patří k jednomu z nejkrásnějších okamžiků v životě, a proto, by výběru jeho dne měla být věnována velká péče a důležitost. Termín sňatku by si snoubenci měli zvolit dle své intuice. Obsahem výkladu je určení vhodného svatebního dne, informace co tento den manželství přinese, jaký bude další vývoj manželství a jaké životní období dle vibrací partneři prožívají. Jako bonus ověřím dané datum přes kyvadlo a vykládací karty. 

Všechny numerologické rozbory lze vyhotovit bez nutnosti osobní konzultace a zaslat e-mailem.

 

Poradenství - harmonie bydlení

Prostory kde bydlíme či podnikáme, mají svou energii, která nás ovlivňuje. Poradím Vám, jak prostor co nejlépe pozitivně energeticky podpořit (použití krystalů a kamenů, očista domova, podpora hojnosti, dobré atmosféry atd.) a vytvořit z něj tak harmonické prostředí. Prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, ovlivňuje až z jedné třetiny náš celkový pocit štěstí. Když si vytvoříme domov nebo kancelář plnou pozitivních podnětů, následně to má pozitivní vliv na naše štěstí, úspěchy, vztahy i zdraví. Řekneme si, jak prostor co nejlépe pozitivně energeticky podpořit (použití krystalů a kamenů, očista domova, podpora hojnosti, dobré atmosféry atd.) a udělat z něj tak harmonické a příjemné místo k životu.

 

Relaxační muzikoterapie pro děti - skupinové lekce
Zvukové vibrace vnímáme celým tělem. Rytmus bubnování spojuje vědomí člověka s vědomím přírody, přírodních sil, živlových energií, s vědomím planety Země a vesmíru. Muzikoterapie pomáhá navodit pocit hluboké relaxace, dochází k léčení fyzického i psychického napětí. Mírní stres, povzbuzuje, vytváří silné pole energie, harmonizuje energetická centra lidského těla, propojuje mozkové hemisféry. Bubnování je aktivní meditací, která léčí na všech úrovních. Pomáhá odstraňovat negativní vlivy, očišťovat tělo a propojit ho s duší. Hraní na nástroje si můžete sami vyzkoušet. Muzikoterapie je vhodná pro děti bez rozdílu věku, od miminka až po teenagery. Rodič dítěte do 10ti let jako jeho doprovod vstup zdarma.
Relaxační hudba, šamanský buben, tibetská mísa, tibetský zvonek, chřestidla, zpěv ...
 

 

Přednášky, workshopy a semináře

Pořádání přednášek a seminářů na různá témata - krystaloterapie, harmonie bydlení, vztahy, láska, zdraví, osobní rozvoj, životní cesta, muzikoterapie atd. Pokud budete mít zájem o akce, ráda zašlu kompletní nabídku emailem.