Jak pomáhám

Jsem vaše podpora, pomoc, motivace a inspirace v oblasti vztahů, zaměstnání, zdraví, osobního a duchovního růstu. V životě hledáme směr, kterým se vydat. Pokud hledáte řešení, již nyní jste na správné cestě, to je skvělé. Neexistuje jednotný návod na život, ale vždy existuje individuální řešení. Věřím, že společnou prací dosáhneme úspěchu a vy sami budete mít ze sebe radost. Pracuji i s dětmi (zdraví, vztahy s rodiči, škola, kamarádi atd.). Konzultace jsou možné i pro páry.

Problémy, které nejčastěji řeším se svými klienty:

- vztahy, sebeláska

- nenaplněný život, životní směr, zaměstnání

- ztráta blízké osoby, vyrovnání se smrtí

- překonání strachu, strach ze změny 

- zdraví

- výchova dětí, problémy ve škole atd.

 

Kraniosakrální terapie

Kraniosakrální terapie je moderní terapeutický přístup, který využívá přirozené léčivé a seberegulační mechanismy lidského organismu. Oslovuje lidské tělo jako celek a pracuje s jeho zdravým, přirozeným fungováním – to z ní činí mocný nástroj, jenž blahodárně působí i v případech, kdy jiné postupy selhávají. Terapeut využívá jemný fyzický kontakt. Pomocí něj podporuje přirozené regenerační a samoregulační procesy organismu. Kraniosakrální terapie se nezaměřuje pouze na obtíž, ale pracuje s celistvým fungováním organismu. To vede k vyřešení problému a nikoliv k pouhému odstranění symptomu. Frekvenci návštěv ponechávám na volbě klienta. Kraniosakrální terapie má silný relaxační a meditativní efekt a je velmi vhodná jako součást procesu osobního a duchovního růstu a pro pocit pohody a štěstí.  

Terapie dále řeší např.:

·         bolesti a potíže nejrůznějšího původu dospělých i dětí

·         potíže spojené s nervovým systémem, rovnováhy a koordinace pohybů

·         potíže psychosomatického původu

·         detoxikaci, harmonizaci

·         premenstruační syndrom, hormonální poruchy, noční pomočování

·         poruchy učení, koncentrace, hyperaktivita

·         problémy s otěhotněním, impotence, hamonizace v těhotenství, příprava na porod

·         zpracování traumat, podpora léčby závislostí

·         posílení celkové imunity a vitality organizmu

·         mentální poruchy

·         zvyšuje duchovní uvědomění (probouzí), integruje tělo, mysl a duši

 

Energetická terapie s krystaly

Lidské tělo ovlivňuje energetické pole. Pokud je toto pole poškozeno, tělo se tomu musí přizpůsobit. Tím vzniká nemoc. Terapeut prostřednictvím rukou do poškozeného energetického těla dodává znovu energii. Tělo klienta tuto energii použije k uzdravení. Léčivá energie proudí sama do nejvíce poškozených míst. Pro mnohé klienty znamená terapie okamžitou úlevu. Uvolňuje, zmírňuje bolest, urychluje léčebný proces, přináší relaxaci, harmonizuje čakry a celé energetické pole. Při terapii používám také krystaly a polodrahokamy, které zesilují účinky léčby. 

 

Šamanský buben

Šamanské bubnování vytváří silné pole energie, harmonizuje energetická centra lidského těla, propojuje mozkové hemisféry. Zvukové vibrace vnímáme celým tělem, zdaleka nejde jen o vnímání sluchem. Rytmus bubnování spojuje vědomí člověka s vědomím přírody, přírodních duchů, živlových energií, také s vědomím planety Země a vesmíru. Po určitém čase dochází poslechem rytmického bubnování k rozpoznání a následnému léčení fyzického i psychického napětí. Bubnování je aktivní meditací, která léčí na všech úrovních. Pomáhá odstraňovat negativní entity, očišťovat tělo a propojit ho s duší. 

 

Léčivé obrazy

Vyzařují silnou léčivou energii, podporují osobní růst na všech úrovních, působí celistvě. Odstraňují negativní energetické vlivy, harmonizují jakékoliv prostředí - bydlení, komerční prostory atd. Každá barva má svůj význam a podporuje tak energii, kterou obrazy vyzařují. Energie z nich je nevyčerpatelná. Tvořím je s láskou pro vás. Obrazy lze vytvořit v jakékoliv velikosti dle přání. 

Nabídka obrazů zdemiriam-arianna.webnode.cz/leciveobrazy/

O technice:

Automatickou kresbou je označován samovolný pohyb tužky, kdy ruka není vedena vědomými myšlenkami, ale podvědomými impulsy mozku, naší intuicí a mimosmyslovým vnímáním. V této chvíli nám mozek pracuje ve frekvenčním pásmu alfa, což odpovídá režimu hluboké relaxace jako těsně před spaním. V tomto stavu je možné přijímat informace a energie, které mají terapeutický charakter.

 

Numerologie
Karmický kód (plán duše)Z karmických kódů, které vycházejí z data našeho narození, zjistíme:

-          smysl a cíl současného života

-          určené zkušenosti, které jsme si zadali v inkarnaci zvládnout

-          pochopení proč v něčem vynikám a jiné mi nejde

-          vhodné zaměstnání

-          vztahy s ostatními – osudový, karmický partner

Informace z karmického kódu jsou velmi přínosné pro rodiče, kteří tak mohou lépe vést své děti správným směrem. 

 

Osobní numerologie - vibrace a energie čísel má vliv jak na povahu člověka, tak i jeho životní cestu. Díky numerologii můžeme lépe pochopit sami sebe, nebo druhého člověka, zjistit jaké energie na nás působí, poznat své silné a slabé stránky. Kvality čísla můžeme též využít k utváření šťastnějšího života. Informace z numerologie jsou přínosné také pro rodiče, kteří tak mohou lépe pochopit povahu svých dětí a vést je správným směrem. 

Datum svatby - pokud plánujeme svatbu, je velmi přínosné zvolit vhodné datum tak, aby vše probíhalo ve svatební den co nejlépe a váš nový život měl tak dobrý start. Svatba patří k jednomu z nejkrásnějších okamžiků v životě, a proto, by výběru jeho dne měla být věnována velká péče a důležitost. Termín sňatku by si snoubenci měli zvolit dle své intuice. Obsahem výkladu je určení vhodného svatebního dne, informace co tento den manželství přinese, jaký bude další vývoj manželství a jaké životní období dle vibrací partneři prožívají. Jako bonus ověřím dané datum přes kyvadlo a vykládací karty. 

Všechny numerologické rozbory lze vyhotovit bez nutnosti osobní konzultace a zaslat e-mailem.

 

Harmonie bydlení

Prostory kde bydlíme či podnikáme, mají svou energii, která nás ovlivňuje. Poradím Vám, jak prostor co nejlépe pozitivně energeticky podpořit (použití krystalů a kamenů, očista domova, podpora hojnosti, dobré atmosféry atd.) a vytvořit z něj tak harmonické prostředí. 

 

Přednášky a semináře

Pořádání přednášek a seminářů na různá témata - krystaloterapie, harmonie bydlení, vztahy, zdraví, osobní rozvoj, životní cesta, muzikoterapie atd. Pokud budete mít zájem o akci, ráda zašlu kompletní nabídku emailem. 

 

Při terapiích kombinuji různé techniky dle potřeb a přání klientů. Všechny metody jsou vhodné pro všechny bez rozdílu věku včetně dětí. Energetické terapie jsou vhodné i pro zvířata. Cena je dána individuálně dle délky terapie či konzultace. Cena 600 Kč/1h.