Nabídka služeb

Osobní a spirituální rozvoj

Individuální konzultace - kombinace koučinku a léčivé terapie

Vaše životní cesta je jedinečná. Díky individualitě projevujete své talenty, prožíváte naplněný život a skvěle se doplňujete s druhými. Občas máte pocit, že se v sobě nevyznáte, máte pocit ztracení se? Změny jsou běžnou součásti životních cyklů a etap. Díky změnám hledáte cestu, kterou si vaše duše zvolila jít. Pomohu Vám najít nový směr. Ukáži Vám jiné úhly pohledu na situace, možnosti a vy sami si zvolíte Vaši novou cestu. Všechny odpovědi máte v sobě a sebepoznáním k nim cestu najdete. Pochopením a nastavením nového myšlení, můžete následně změnit i vaši situaci. Váš vnitřní svět tvoří Vaši realitu. Krok za krokem máte moc změnit svůj život k lepšímu. Změna začíná u vás. Neexistuje jednotný návod na život, ale vždy existují individuální řešení dle vaší jedinečnosti. Jsem průvodcem osobního a spirituálního rozvoje. Vaše podpora, motivace a inspirace v oblasti vztahů, zaměstnání, osobního a spirituálního růstu. Věřím, že společně najdeme tu správnou cestu a vy dáte svému životu nový nádech a budete žít život plný barev, lásky, harmonie a splněných snů. Díky informacím a energiím, se kterými mohu pracovat, probíhá již při konzultaci léčivá terapie, která Vás podporuje k provedení dalších kroků v životě. Nikdy nejste sami a vždy máte podporu. Konzultace je tedy kombinací koučinku a terapie, která má transformační účinky pro Váš život.

Nejčastější situace klientů:

vztahy, láska, sebeláska, nenaplněný život, životní směr, nová cesta, zaměstnání, kariéra, syndrom vyhoření, ztráta blízké osoby, vyrovnání se se smrtí, zpracování strachl, emoční vzorce, negativní vzorce chování, práce s rodovou linií, rozvoj smyslových i mimosmyslových schopností atd. Pracuji také s vhledy do situací a informacemi kolektivního i inividuálního vědomí. 

Cena konzultace 800 Kč/h, délka konzultace cca 1-2h dle potřeby. Osobně nebo přes skype.

 

Konzultace pro páry - kombinace koučinku a léčivé terapie

Partnerské vztahy jsou jednou z nejdůležitějších částí našich životů. V této době prochází intenzivní proměnou a pro mnoho lidí je to velmi náročné. Na vztahu se dá vždy pracovat, pokud je snaha z obou stran a ve vztahu je jako základní stavební kámen láska. Lidé spolu málo komunikují, chybí důvěra a ochota se změnit. Pokud se milujete, vždy se najde způsob, aby vztah mohl pokračovat, získal nový náboj a vášeň pro šťastný společný život. Ukáži Vám jiné úhly pohledu na situace, možnosti a vy sami si zvolíte Vaši novou cestu. Společně se svým partnerem. Díky informacím a energiím, se kterými mohu pracovat, probíhá již při konzultaci léčivá terapie, která Vás podporuje k provedení dalších kroků v životě. Nikdy nejste sami a vždy máte podporu. Konzultace je tedy kombinací koučinku a terapie, která má transformační účinky pro partnerství.

Cena konzultace 800 Kč/h, délka konzultace cca 1-2h dle potřeby. Osobně nebo přes skype.

 

Individuální konzultace pro děti i mládež - kombinace koučinku a léčivé terapie

Děti a mládež jsou budoucností naší společnosti. Nová generace je zcela jiná, než předešlé a k dětem je třeba zvolit zcela jiný přístup. Rodiče mají pocit, že svému dítěti dopřávají všechno, a i přesto jsou děti nespokojené. To, jak se děti cítí, ovlivňuje výsledky ve škole, chování ke druhým a následně jejich celý život. K dětem volím velmi citlivý způsob komunikace, vnímám je jako rovnocenné partnery, naslouchám jim. Občas potřebují nestrannou osobu, která jim ukáže jiné cesty, možnosti k pochopení společnosti i sebe sama. Tím snáze přijmou sami sebe a uvědomí si, že život není opravdu jen černý a bílý, ale má mnoho barev. Společně tak najdeme způsob ke zlepšení jejich života a tím i života celé rodiny i společnosti. Díky informacím a energiím, se kterými mohu pracovat, probíhá již při konzultaci léčivá terapie, která Vás podporuje k provedení dalších kroků v životě. Nikdy nejste sami a vždy máte podporu. Konzultace je tedy kombinací koučinku a terapie, která má transformační účinky pro život dětí i celé rodiny.

Nejčastější situace klientů:

Nespokojenost, negativní postoj k životu, adaptace ve škole, problém s autoritami, neshody v rodině či kolektivu.

Cena konzultace 800 Kč/h, délka konzultace cca 1-2h dle potřeby. Osobně nebo přes skype.

 

Životní plán duše

Plány duše jsou nezaměnitelné otisky v duši člověka. Podle Vašich plánů duše se řídí události Vašeho života. Pro mnohé je obtížné uvědomit si směr a cíl, proto se často cítíte zmatení. Nenašli jste nebo ztratili smysl svého života. Plán duše Vám pomůže tuto cestu opět najít, ujasnit si priority, pochopit souvislosti a nastavit nový směr v životě.

Z plánu duše, který vychází z data narození, zjistíte: 

  • smysl, cíl a směr současného života
  • určené zkušenosti, které jsme si zadali v inkarnaci zvládnout
  • pochopení, proč v něčem vynikám a jiné mi nejde
  • vhodné zaměstnání
  • vztahy s ostatními

Informace jsou velmi přínosné pro rodiče pro pochopení životní cesty svých dětí. Vypracování a konzultace osobně či přes skype.

Cena 800 Kč.

 

Tvorba, skupinové lekce, akce

Arteterapie - léčivé obrazy, workshopy

Vyzařují silnou léčivou energii, podporují osobní růst na všech úrovních, působí celistvě. Odstraňují negativní energetické vlivy, harmonizují jakékoliv prostředí - bydlení, komerční prostory atd. Každá barva má svůj význam a podporuje tak energii, kterou obrazy vyzařují. Energie z nich je nevyčerpatelná. Obrazy jsou tvořeny za zvuků relaxační hudby ve frekvenci 432 Hz, která posiluje léčivé účinky obrazu.Tvořím je s láskou pro vás. Obrazy lze vytvořit i na míru v jakékoliv velikosti dle přání. Nabídka obrazů zde: miriam-arianna.webnode.cz/leciveobrazy/

O technice:

Automatickou kresbou je označován samovolný pohyb tužky, kdy ruka není vedena vědomými myšlenkami, ale podvědomými impulsy mozku, naší intuicí a mimosmyslovým vnímáním. V této chvíli nám mozek pracuje ve frekvenčním pásmu alfa, což odpovídá režimu hluboké relaxace jako těsně před spaním. V tomto stavu je možné přijímat informace a energie, které mají terapeutický charakter. Obrazy jsou tvořeny pastelkami.

Cena obrazu včetně rámu: formát A3 800 Kč, A4 550 Kč, A1 1200 Kč. Jiné rozměry dle domluvy. 

 

Muzikoterapie pro děti

Celostní muzikoterapie je terapeutický postup, který využívá hudbu, hlas, rytmus, vibrace a vše, co s tímto souvisí k navození pozitivních změn. Muzikoterapie je aktivní meditací, která léčí na všech úrovních. Pomáhá navodit pocit příjemné relaxace, dochází k léčení fyzického i psychického napětí. Mírní stres, povzbuzuje, vytváří pole pozitivní energie, harmonizuje energetická centra lidského těla, propojuje mozkové hemisféry, podporuje tvořivost a kreativitu, působí pozitivně na rozvoj dětí. Pomáhá odstraňovat negativní vlivy a očišťovat tělo i duši. Bubnování je aktivní meditací, která léčí na všech úrovních. Zvukové vibrace vnímáme celým tělem. Rytmus bubnování spojuje vědomí člověka s vědomím přírody, přírodních sil, živlových energií, s vědomím planety Země a vesmíru. Hudba působí celistvě na zdravý vývoj dítěte. Hraní na nástroje si děti mohou vyzkoušet. 

Používané nástroje: šamanský buben s posvátným zpěvem Icaro, djembé, tibetská mísa, tibetský zvonek, chřestidla, dešťové hole, tamburíny, hudební zvířátka, rolničky. 

Posvátné zpěvy Icaro jsou mocné nástroje léčení, zdroje osobní energie, symboly síly a moudrosti a významné dědictví pro další generace. Díky posvátnému zpěvu Icaro terapeut (šaman) posiluje intuitivní léčení během muzikoterapie v napojení na energii rostlin, zvířat či dobrých bytostí světla. Každý terapeut (šaman) má jedinečný soubor písní, které přichází skrze jeho rozšířené vědomí. Tyto tradiční zpěvy intenzivně přispívají k navození vhodné atmosféry a příznivě ovlivňují psychický stav účastníků.  

Muzikoterapie je vhodná pro děti bez rozdílu věku, od miminka až po teenagery. Rodič dítěte do 10ti let jako jeho doprovod vstup zdarma. 

Možnost realizace muzikoterapie či hudebního vystoupení (šamanský buben s posvátným zpěvem Icaro) na Vaší akci - programy, festivaly, oslavy atd.

Reference od účastníků relaxačních terapiíí (do rodičů) najdete zde: miriam-arianna.webnode.cz/news/muzikoterapie-pro-deti-rodice

 
 
Muzikoterapie pro dospělé
Celostní muzikoterapie je terapeutický postup, který využívá hudbu, hlas, rytmus, vibrace a vše, co s tímto souvisí k navození pozitivních změn. Muzikoterapie je aktivní meditací, která léčí na všech úrovních. Pomáhá navodit pocit příjemné relaxace, dochází k léčení fyzického i psychického napětí. Mírní stres, povzbuzuje, vytváří pole pozitivní energie, harmonizuje energetická centra lidského těla, propojuje mozkové hemisféry, podporuje tvořivost a kreativitu, působí pozitivně na rozvoj člověka. Pomáhá odstraňovat negativní vlivy a očišťovat tělo i duši. Bubnování je aktivní meditací, která léčí na všech úrovních. Zvukové vibrace vnímáme celým tělem. Rytmus bubnování spojuje vědomí člověka s vědomím přírody, přírodních sil, živlových energií, s vědomím planety Země a vesmíru. 
 
Používané nástroje: šamanský buben s posvátným zpěvem Icaro, djembé, tibetská mísa, tibetský zvonek, chřestidla, dešťové hole, tamburíny. 
 
Posvátné zpěvy Icaro jsou mocné nástroje léčení, zdroje osobní energie, symboly síly a moudrosti a významné dědictví pro další generace. Díky posvátnému zpěvu Icaro terapeut (šaman) posiluje intuitivní léčení během muzikoterapie v napojení na energii rostlin, zvířat či dobrých bytostí světla. Každý terapeut (šaman) má jedinečný soubor písní, které přichází skrze jeho rozšířené vědomí. Tyto tradiční zpěvy intenzivně přispívají k navození vhodné atmosféry a příznivě ovlivňují psychický stav účastníků.
 
Lekce je vhodná pro muže, ženy, jednolivce i páry a děti od 12ti let (pokud je dítě mladší a chcete ho vzít sebou, napište mi a domluvíme se :).
Možnost realizace muzikoterapie či hudebního vystoupení (šamanský buben s posvátným zpěvem Icaro) na Vaší akci - programy, festivaly, oslavy atd.
Reference od účastníků relaxačních terapiíí najdete zde: miriam-arianna.webnode.cz/news/relaxacni-muzikoterapie-pro-dospele
 

 

Akce, přednášky, workshopy a semináře

Témata - krystaloterapie, harmonie bydlení, vztahy, láska, zdraví, osobní rozvoj, životní cesta atd. Kompletní prezentace k akcím ráda zašlu e-mailem. Neváhejte mne prosím kontaktovat.

 

Programy pro školky, školy a učitele

Relaxačně-vzdělávací program Pohlazení po duši - pro MŠ a 1.stupeň základních škol

Motivačně-vzdělávací program pro ZŠ  a SŠ - vztahy a komunikace

Relaxačně-vzdělávací programy pro učitele - děti nové generace, osobní rozvoj - vztahy a komunikace

Kompletní prezentace k programům ráda zašlu e-mailem. Neváhejte mne prosím kontaktovat.

 

Spolupráce
Vítám možnosti spolupráce, které souzní s mou životní cestou. Pokud máte zajímavý projekt či nápad, kontaktujte mne prosím.