Nabídka služeb

 
Individuální konzultace a koučink

Vaše životní cesta je jedinečná. Díky individualitě projevujete své talenty, prožíváte naplněný život a skvěle se doplňujete s druhými. Občas máte pocit, že se v sobě nevyznáte, máte pocit ztracení se? Změny jsou běžné součásti životních cyklů a etap. Díky změnám hledáte cestu, kterou si naše duše zvolila jít. Pomohu Vám najít nový směr. Ukáži Vám jiné úhly pohledu na situace, možnosti a vy sami si zvolíte Vaši novou cestu. Všechny odpovědi máte sobě a sebepoznáním k nim cestu najdete. Pochopením problému a nastavením nového myšlení, můžete následně změnit i vaši situaci. Váš vnitřní svět tvoří Vaši realitu. Krok za krokem máte moc změnit svůj život k lepšímu. Změna začíná u vás. Neexistuje jednotný návod na život, ale vždy existuje individuální řešení dle vaší jedinečnosti. Jsem průvodcem na vaší životní cestě. Vaše podpora, pomoc, motivace a inspirace v oblasti vztahů, zaměstnání, osobního a duchovního růstu. Věřím, že společně najdeme tu správnou cestu a vy dáte svému životu nový nádech a budete žít život plný barev, lásky, harmonie a splněných snů.

Nejčastější situace klientů:

vztahy, láska, sebeláska, nenaplněný život, životní směr, nová cesta, zaměstnání, kariéra, syndrom vyhoření, ztráta blízké osoby, vyrovnání se se smrtí, překonání strachu, strach ze změny atd.

 

Konzultace a koučink pro páry

Partnerské vztahy jsou jednou z nejdůležitějších částí našich životů. V této době prochází intenzivní proměnou a pro mnoho lidí je to velmi náročné. Na vztahu se dá vždy pracovat, pokud je snaha z obou stran a ve vztahu je jako základní stavební kámen láska. Lidé spolu málo komunikují, chybí důvěra a ochota se změnit. Pokud se milujete, vždy se najde způsob, aby vztah mohl pokračovat, získal nový náboj a vášeň pro šťastný společný život. Ukáži Vám jiné úhly pohledu na situace, možnosti a vy sami si zvolíte Vaši novou cestu. Společně se svým partnerem.

 

Individuální konzultace a koučink pro děti i mládež

Děti a mládež jsou budoucností naší společnosti. Nová generace je zcela jiná, než předešlé a k dětem je třeba zvolit zcela jiný přístup. Rodiče mají pocit, že svému dítěti dopřávají všechno, a i přesto jsou děti nespokojené. To, jak se děti cítí, ovlivňuje výsledky ve škole, chování ke druhým a následně jejich celý život. K dětem volím velmi citlivý způsob komunikace, vnímám je jako rovnocenné partnery, naslouchám jim. Občas potřebují nestrannou osobu, která jim ukáže jiné cesty, možnosti k pochopení společnosti i sebe sama. Tím snáze přijmou sami sebe a uvědomí si, že život není opravdu jen černý a bílý, ale má mnoho barev. Společně tak najdeme způsob ke zlepšení jejich života a tím i života celé rodiny i společnosti.  

Nejčastější situace klientů:

Nespokojenost, negativní postoj k životu, adaptace ve škole, problém s autoritami, neshody v rodině či kolektivu.

 

Harmonie bydlení - poradenství

Prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, ovlivňuje až z jedné třetiny náš celkový pocit štěstí. Chceme se v něm cítit co nejlépe. Uvolněně, vitálně, radostně a harmonicky. Prostředí má významný vliv na náš život ve všech směrech. Na zdraví, radost, kreativitu, úspěch, práci, bohatství, rodinný život, vztahy atd. Vše můžeme zlepšit, aby naším prostorem i životem proudilo více energie. Můžeme tak žít mnohem šťastnější život. Poradím Vám, jak prostředí co nejlépe pozitivně podpořit a vytvořit z něj tak harmonické prostředí. Mohu přijet i za Vámi a společně můžeme Váš prostor vyladit. 

Témata v konzultaci: 

 • správné uspořádání jednotlivých prostor
 • zvýšení pozitivní energie
 • jednoduché čištění prostoru
 • použití barev
 • podpora hojnosti
 • vhodné obrazy, krystaly, aromatické oleje a dekorativní předměty.

 

Léčivé obrazy - arteterapie

Vyzařují silnou léčivou energii, podporují osobní růst na všech úrovních, působí celistvě. Odstraňují negativní energetické vlivy, harmonizují jakékoliv prostředí - bydlení, komerční prostory atd. Každá barva má svůj význam a podporuje tak energii, kterou obrazy vyzařují. Energie z nich je nevyčerpatelná. Tvořím je s láskou pro vás. Obrazy lze vytvořit i na míru v jakékoliv velikosti dle přání. Nabídka obrazů zde: miriam-arianna.webnode.cz/leciveobrazy/

O technice:

Automatickou kresbou je označován samovolný pohyb tužky, kdy ruka není vedena vědomými myšlenkami, ale podvědomými impulsy mozku, naší intuicí a mimosmyslovým vnímáním. V této chvíli nám mozek pracuje ve frekvenčním pásmu alfa, což odpovídá režimu hluboké relaxace jako těsně před spaním. V tomto stavu je možné přijímat informace a energie, které mají terapeutický charakter. Obrazy jsou tvořeny pastelkami.

 

Životní plán duše

Plány duše jsou nezaměnitelné otisky v duši člověka. Podle Vašich plánů duše se řídí události Vašeho života. Pro mnohé je obtížné uvědomit si směr a cíl, proto se často cítíte zmatení. Nenašli jste nebo ztratili smysl svého života. Plán duše Vám pomůže tuto cestu opět najít, ujasnit si priority, pochopit souvislosti a nastavit nový směr v životě.

Z plánu duše, který vychází z data narození, zjistíte: 

 • smysl, cíl a směr současného života
 • určené zkušenosti, které jsme si zadali v inkarnaci zvládnout
 • pochopení, proč v něčem vynikám a jiné mi nejde
 • vhodné zaměstnání
 • vztahy s ostatními

Informace jsou velmi přínosné pro rodiče pro pochopení životní cesty svých dětí. 

Plán duše lze vyhotovit i bez nutnosti osobní konzultace a zaslat e-mailem.

 

Numerologie
Datum svatby - pokud plánujeme svatbu, je velmi přínosné zvolit vhodné datum tak, aby vše probíhalo ve svatební den co nejlépe a váš nový život měl tak dobrý start. Svatba patří k jednomu z nejkrásnějších okamžiků v životě, a proto, by výběru jeho dne měla být věnována velká péče a důležitost. Termín sňatku by si snoubenci měli zvolit dle své intuice. Obsahem výkladu je určení vhodného svatebního dne, informace co tento den manželství přinese, jaký bude další vývoj manželství a jaké životní období dle vibrací partneři prožívají. Jako bonus ověřím dané datum přes kyvadlo a vykládací karty. 
 
Osobní numerologie - vibrace a energie čísel má vliv jak na povahu člověka, tak i jeho životní cestu. Díky numerologii můžeme lépe pochopit sami sebe, nebo druhého člověka, zjistit jaké energie na nás působí, poznat své silné a slabé stránky. Kvality čísla můžeme též využít k utváření šťastnějšího života. Informace z numerologie jsou přínosné také pro rodiče, kteří tak mohou lépe pochopit povahu svých dětí a vést je správným směrem. 
 

Numerologické rozbory lze vyhotovit i bez nutnosti osobní konzultace a zaslat e-mailem.

 

Muzikoterapie pro děti - skupinové lekce
Muzikoterapie pomáhá navodit pocit hluboké relaxace, dochází k léčení fyzického i psychického napětí. Mírní stres, povzbuzuje, vytváří silné pole energie, harmonizuje energetická centra lidského těla, propojuje mozkové hemisféry. Bubnování je aktivní meditací, která léčí na všech úrovních. Pomáhá odstraňovat negativní vlivy, očišťovat tělo a propojit ho s duší. Zvukové vibrace vnímáme celým tělem. Rytmus bubnování spojuje vědomí člověka s vědomím přírody, přírodních sil, živlových energií, s vědomím planety Země a vesmíru. 
Hraní na nástroje si děti mohou vyzkoušet. Muzikoterapie je vhodná pro děti bez rozdílu věku, od miminka až po teenagery. Rodič dítěte do 10ti let jako jeho doprovod vstup zdarma.
Šamanský buben se zpěvem Icaro, tibetská mísa, tibetský zvonek, chřestidla, tamburíny.
Možnost realizace muzikoterapie jako součást dětských programů či oslav.
 
 
 
Muzikoterapie pro dospělé - skupinové lekce
Muzikoterapie pomáhá navodit pocit hluboké relaxace, dochází k léčení fyzického i psychického napětí. Mírní stres, povzbuzuje, vytváří silné pole energie, harmonizuje energetická centra lidského těla, propojuje mozkové hemisféry. Bubnování je aktivní meditací, která léčí na všech úrovních. Pomáhá odstraňovat negativní vlivy, očišťovat tělo a propojit ho s duší. Zvukové vibrace vnímáme celým tělem. Rytmus bubnování spojuje vědomí člověka s vědomím přírody, přírodních sil, živlových energií, s vědomím planety Země a vesmíru. Muzikoterapii propojíme s příjemnou meditací.
Relaxační hudba, šamanský buben se zpěvem Icaro, tibetská mísa, tibetský zvonek, chřestidla, tamburíny.
Lekce je vhodná pro muže, ženy i páry. 
Možnost realizace muzikoterapie jako součást programů akcí a festivalů.
 

 

Akce, přednášky, workshopy a semináře

Témata - krystaloterapie, harmonie bydlení, vztahy, láska, zdraví, osobní rozvoj, životní cesta atd. 

Kompletní nabídku velmi ráda zašlu emailem.

 

Spolupráce
Vítám možnosti spolupráce, které souzní s mou životní cestou. Pokud máte zajímavý projekt či nápad, kontaktujte mne prosím.