Nabídka služeb

 
Individuální a párová konzultace - poradenství

Jsem vaše podpora, pomoc, motivace a inspirace v oblasti vztahů, zaměstnání, zdraví, osobního a duchovního růstu. V životě hledáme směr, kterým se vydat. Pokud hledáte řešení, již nyní jste na správné cestě, to je skvělé. Neexistuje jednotný návod na život, ale vždy existuje individuální řešení. Věřím, že společnou prací dosáhneme úspěchu a vy sami budete mít ze sebe radost. Šťastný život je opravdový život. Pracuji i s dětmi (zdraví, vztahy s rodiči, škola, kamarádi atd.). Konzultace jsou určeny pro jednotlivce i pro páry. 

Cena je individuální (1-2h). Cena 600 Kč/1h.

Problémy, které nejčastěji řeším se svými klienty:

 • vztahy, sebeláska
 • nenaplněný život, životní směr 
 • zaměstnání, kariéra, syndrom vyhoření
 • ztráta blízké osoby, vyrovnání se se smrtí
 • překonání strachu, strach ze změny 
 • zdraví
 • výchova dětí, problémy ve škole atd.
 
Šamanský buben

Léčení duše i těla zvukem šamanského bubnu. Muzikoterapie pomáhá navodit pocit hluboké relaxace, dochází k léčení fyzického i psychického napětí. Mírní stres, povzbuzuje, vytváří silné pole energie, harmonizuje energetická centra lidského těla, propojuje mozkové hemisféry. Bubnování je aktivní meditací, která léčí na všech úrovních. Pomáhá odstraňovat negativní vlivy, očišťovat tělo a propojit ho s duší. Zvukové vibrace vnímáme celým tělem. Rytmus bubnování spojuje vědomí člověka s vědomím přírody, přírodních sil, živlových energií, s vědomím planety Země a vesmíru. 

 

Harmonie bydlení - poradenství

Prostředí, ve kterém žijeme a pracujeme, ovlivňuje až z jedné třetiny náš celkový pocit štěstí. Když si vytvoříme domov nebo kancelář plnou pozitivních podnětů, následně to má pozitivní vliv na naše štěstí, úspěchy, vztahy i zdraví. Poradím Vám, jak prostor co nejlépe pozitivně energeticky podpořit (použití krystalů a kamenů, očista domova, podpora hojnosti, dobré atmosféry atd.) a vytvořit z něj tak harmonické prostředí. Mohu přijet i za Vámi a společně můžeme Váš prostor energeticky vyladit. 

Cena je individuální (1-2h). Cena 600 Kč/1h (při cestě za vámi + cestovné).

 

Léčivé obrazy - arteterapie

Vyzařují silnou léčivou energii, podporují osobní růst na všech úrovních, působí celistvě. Odstraňují negativní energetické vlivy, harmonizují jakékoliv prostředí - bydlení, komerční prostory atd. Každá barva má svůj význam a podporuje tak energii, kterou obrazy vyzařují. Energie z nich je nevyčerpatelná. Tvořím je s láskou pro vás. Obrazy lze vytvořit i na míru v jakékoliv velikosti dle přání. 

Nabídka obrazů zdemiriam-arianna.webnode.cz/leciveobrazy/

O technice:

Automatickou kresbou je označován samovolný pohyb tužky, kdy ruka není vedena vědomými myšlenkami, ale podvědomými impulsy mozku, naší intuicí a mimosmyslovým vnímáním. V této chvíli nám mozek pracuje ve frekvenčním pásmu alfa, což odpovídá režimu hluboké relaxace jako těsně před spaním. V tomto stavu je možné přijímat informace a energie, které mají terapeutický charakter. Obrazy jsou tvořeny pastelkami.

 

Numerologie
Karmický kód (plán duše) - Karmické kódy duše, jsou nezaměnitelné otisky v duši člověka. Podle Vašich karmických kódů se řídí události Vašeho života. Pro všechny platí stejná pravidla. Co vysíláš, to také zpět dostáváš. 
Z karmických kódů, které vycházejí z data našeho narození, zjistíme: 
 
 • smysl a cíl a směr současného života
 • určené zkušenosti, které jsme si zadali v inkarnaci zvládnout
 • pochopení, proč v něčem vynikám a jiné mi nejde
 • vhodné zaměstnání
 • vztahy s ostatními

Informace jsou velmi přínosné pro rodiče pro pochopení životní cesty svých dětí. 

Datum svatby - pokud plánujeme svatbu, je velmi přínosné zvolit vhodné datum tak, aby vše probíhalo ve svatební den co nejlépe a váš nový život měl tak dobrý start. Svatba patří k jednomu z nejkrásnějších okamžiků v životě, a proto, by výběru jeho dne měla být věnována velká péče a důležitost. Termín sňatku by si snoubenci měli zvolit dle své intuice. Obsahem výkladu je určení vhodného svatebního dne, informace co tento den manželství přinese, jaký bude další vývoj manželství a jaké životní období dle vibrací partneři prožívají. Jako bonus ověřím dané datum přes kyvadlo a vykládací karty. 
 
Osobní numerologie - vibrace a energie čísel má vliv jak na povahu člověka, tak i jeho životní cestu. Díky numerologii můžeme lépe pochopit sami sebe, nebo druhého člověka, zjistit jaké energie na nás působí, poznat své silné a slabé stránky. Kvality čísla můžeme též využít k utváření šťastnějšího života. Informace z numerologie jsou přínosné také pro rodiče, kteří tak mohou lépe pochopit povahu svých dětí a vést je správným směrem. 
 

Všechny numerologické rozbory lze vyhotovit bez nutnosti osobní konzultace a zaslat e-mailem.

 

Muzikoterapie pro děti - skupinové lekce
Muzikoterapie pomáhá navodit pocit hluboké relaxace, dochází k léčení fyzického i psychického napětí. Mírní stres, povzbuzuje, vytváří silné pole energie, harmonizuje energetická centra lidského těla, propojuje mozkové hemisféry. Bubnování je aktivní meditací, která léčí na všech úrovních. Pomáhá odstraňovat negativní vlivy, očišťovat tělo a propojit ho s duší. Zvukové vibrace vnímáme celým tělem. Rytmus bubnování spojuje vědomí člověka s vědomím přírody, přírodních sil, živlových energií, s vědomím planety Země a vesmíru. 
Hraní na nástroje si děti můžou vyzkoušet. Muzikoterapie je vhodná pro děti bez rozdílu věku, od miminka až po teenagery. Rodič dítěte do 10ti let jako jeho doprovod vstup zdarma.
Šamanský buben, tibetská mísa, tibetský zvonek, chřestidla, tamburíny, zpěv.
Možnost realizace muzikoterapie jako součást dětských programů či oslav.
 
 
 
Muzikoterapie pro dospělé - skupinové lekce
Muzikoterapie pomáhá navodit pocit hluboké relaxace, dochází k léčení fyzického i psychického napětí. Mírní stres, povzbuzuje, vytváří silné pole energie, harmonizuje energetická centra lidského těla, propojuje mozkové hemisféry. Bubnování je aktivní meditací, která léčí na všech úrovních. Pomáhá odstraňovat negativní vlivy, očišťovat tělo a propojit ho s duší. Zvukové vibrace vnímáme celým tělem. Rytmus bubnování spojuje vědomí člověka s vědomím přírody, přírodních sil, živlových energií, s vědomím planety Země a vesmíru. Muzikoterapii propojíme s příjemnou meditací.
Relaxační hudba, šamanský buben, tibetská mísa, tibetský zvonek, chřestidla, tamburíny, zpěv.
Lekce je vhodná pro muže, ženy i páry. 
Možnost realizace muzikoterapie jako součást programů akcí a festivalů.
 

 

Akce, přednášky, workshopy a semináře

Témata - krystaloterapie, harmonie bydlení, vztahy, láska, zdraví, osobní rozvoj, životní cesta atd. Kompletní nabídku velmi ráda zašlu emailem.

 

Spolupráce
Vítám možnosti spolupráce, které souzní s mou životní cestou. Pokud máte zajímavý projekt či nápad, kontaktujte mne prosím.