Nabídka služeb

Osobní a spirituální rozvoj

Individuální konzultace

Vaše životní cesta je jedinečná. Díky individualitě projevujete své talenty, prožíváte naplněný život a skvěle se doplňujete s druhými. Občas máte pocit, že se v sobě nevyznáte, máte pocit ztracení se? Změny jsou běžnou součásti životních cyklů a etap. Díky změnám hledáte cestu, kterou si vaše duše zvolila jít. Pomohu Vám najít nový směr. Ukáži Vám jiné úhly pohledu na situace, možnosti a vy sami si zvolíte Vaši novou cestu. Všechny odpovědi máte v sobě a sebepoznáním k nim cestu najdete. Pochopením a nastavením nového myšlení, můžete následně změnit i vaši situaci. Váš vnitřní svět tvoří Vaši realitu. Krok za krokem máte moc změnit svůj život k lepšímu. Změna začíná u vás. Neexistuje jednotný návod na život, ale vždy existují individuální řešení dle vaší jedinečnosti. Jsem průvodcem osobního a spirituálního rozvoje v oblasti vztahů, zaměstnání, osobního a spirituálního růstu. Věřím, že společně najdeme tu správnou cestu a vy dáte svému životu nový nádech a budete žít život plný barev, lásky, harmonie a splněných snů. Konzultace je vedena intuitivně v naladění na vyšší vědomí a má transformační účinky pro Váš život.

Nejčastější situace klientů:

vztahy, láska, sebeláska, nenaplněný život, životní směr, nová cesta, zaměstnání, kariéra, syndrom vyhoření, ztráta blízké osoby, vyrovnání se se smrtí, zpracování strachů, emoční vzorce, negativní vzorce chování, práce s rodovou linií, rozvoj smyslových i mimosmyslových schopností atd. Pracuji také s vhledy do situací a informacemi kolektivního i inividuálního vědomí. 

Cena konzultace 800 Kč/h, délka konzultace cca 1-2h dle potřeby. Osobně nebo přes skype.

 

Konzultace pro páry

Partnerské vztahy jsou jednou z nejdůležitějších částí našich životů. V této době prochází intenzivní proměnou a pro mnoho lidí je to velmi náročné. Na vztahu se dá vždy pracovat, pokud je snaha z obou stran a ve vztahu je jako základní stavební kámen láska. Lidé spolu málo komunikují, chybí důvěra a ochota se změnit. Pokud se milujete, vždy se najde způsob, aby vztah mohl pokračovat, získal nový náboj a vášeň pro šťastný společný život. Ukáži Vám jiné úhly pohledu na situace, možnosti a vy sami si zvolíte Vaši novou cestu. Společně se svým partnerem. Konzultace je vedena intuitivně v naladění na vyšší vědomí a má transformační účinky pro Váš život.

Cena konzultace 800 Kč/h, délka konzultace cca 1-2h dle potřeby. Osobně nebo přes skype.

 

Individuální konzultace pro děti i mládež

Děti a mládež jsou budoucností naší společnosti. Nová generace je zcela jiná, než předešlé a k dětem je třeba zvolit zcela jiný přístup. Rodiče mají pocit, že svému dítěti dopřávají všechno, a i přesto jsou děti nespokojené. To, jak se děti cítí, ovlivňuje výsledky ve škole, chování ke druhým a následně jejich celý život. K dětem volím velmi citlivý způsob komunikace, vnímám je jako rovnocenné partnery, naslouchám jim. Občas potřebují nestrannou osobu, která jim ukáže jiné cesty, možnosti k pochopení společnosti i sebe sama. Tím snáze přijmou sami sebe a uvědomí si, že život není opravdu jen černý a bílý, ale má mnoho barev. Společně tak najdeme způsob ke zlepšení jejich života a tím i života celé rodiny i společnosti. Konzultace je vedena intuitivně v naladění na vyšší vědomí a má transformační účinky pro Váš život.

Nejčastější situace klientů:

Nespokojenost, negativní postoj k životu, adaptace ve škole, problém s autoritami, neshody v rodině či kolektivu.

Cena konzultace 800 Kč/h, délka konzultace cca 1-2h dle potřeby. Osobně nebo přes skype.

 

Tvorba, skupinové lekce, akce
Arteterapie - léčivé obrazy, workshopy

Vyzařují silnou léčivou energii, podporují osobní růst na všech úrovních, působí celistvě. Odstraňují negativní energetické vlivy, harmonizují jakékoliv prostředí - bydlení, komerční prostory atd. Každá barva má svůj význam a podporuje tak energii, kterou obrazy vyzařují. Energie z nich je nevyčerpatelná. Obrazy jsou tvořeny za zvuků relaxační hudby ve frekvenci 432 Hz, která posiluje léčivé účinky obrazu.Tvořím je s láskou pro vás. Obrazy lze vytvořit i na míru v jakékoliv velikosti dle přání. Nabídka obrazů zde: miriam-arianna.webnode.cz/leciveobrazy/

O technice:

Automatickou kresbou je označován samovolný pohyb tužky, kdy ruka není vedena vědomými myšlenkami, ale podvědomými impulsy mozku, naší intuicí a mimosmyslovým vnímáním. V této chvíli nám mozek pracuje ve frekvenčním pásmu alfa, což odpovídá režimu hluboké relaxace jako těsně před spaním. V tomto stavu je možné přijímat informace a energie, které mají terapeutický charakter. Obrazy jsou tvořeny pastelkami.

Cena obrazu je individuální, dle náročnosti a velikosti.

 

Akce, přednášky, workshopy a semináře

Témata - krystaloterapie, harmonie bydlení, vztahy, láska, zdraví, osobní rozvoj, životní cesta atd. Kompletní prezentace k akcím ráda zašlu e-mailem. Neváhejte mne prosím kontaktovat.

 

Spolupráce
Vítám možnosti spolupráce, které souzní s mou životní cestou. Pokud máte zajímavý projekt či nápad, kontaktujte mne prosím.