Modlitba

Krásná a velmi silná modlitba pro vyřešení minulosti, která vám může pomoci na Vaší životní cestě, ač jste věřící či nikoliv.

Prosím Ježíše Krista, aby mi odpustil a vymazal všechny mé přestupky vůči Božím zákonům ze všech životů minulých, přítomných i budoucích, na těle, duchu, duši, v mém podvědomí, vědomí, nevědomí ( ve všech vědomích), z mých hmotných a jemnohmotných těl (duchovních těl), z mé genetické, energetické, buněčné, mezibuněčné, iontové a DNA paměti. A je-li to vůle Boží ze všech předků, souběžníků, následovníků (všech zúčastněných). Prosím o odpuštění a milost, prosím o odpuštění a milost, prosím o odpuštění a milost. Amen.

Prosím, abych si z toho vzal/a ponaučení, moudrost a vnitřní sílu, aby se to přestalo jednou provždy opakovat, aby to bylo nahrazeno Božím světlem, láskou, vírou, harmonií, zdravím, moudrostí, radostí, pokorou, vděčností a bohatstvím. Děkuji za vyslyšení modlitby. Amen. 

 

Kniha Já Plejáďanka

Autorka: MIRIAM ARIANNA - inspirativní průvodce na Vaší životní cestě

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autorky, aktivním odkazem na stránky miriam-arianna.webnode.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.