Pravé tváře

Spousta lidí ukazuje světu-nám všem různé masky. Ať chceme nebo ne, jsme nuceni tyhle masky shodit a projevit se tací, jací jsme. Ukázat svou pravou tvář. To, že se tváříme jako andílci, a za rohem se chováme jako zmetci (slušně řečeno) nám ani nikomu jinýmu už neprojde. A je úplně jedno, jestli jsi poslanec, dělník nebo kdokoliv jiný. A díky, že se tak děje. Sami vidíme, kdo to s náma myslí dobře a kdo hrál jen hru, aby na tom nějakým způsobem vydělal. A je jedno, jak. Odděluje se zrno od plev. Všichni, kdo jsme se rozhodli jít cestou svobody, lásky a světla, odhazujeme vše, co s těmito hodnotami nesouzní. Mění se Země, měníme se my. Rozpadají se vztahy, které nejsou jakýmkoliv způsobem v rovnováze, i které nám dali vše co měly. Jsou to bolestivé proměny, a nemusí se nám to líbit. Pokud ale pochopíme, proč se to děje, pustíme to. Buď se časem vztah dostane na novou, zdravou úroveň nebo jednoduše skončí. 
S maskami nesouvisí jen negativní stránky, ale také to, že skrýváme svou pravou sílu a skutečnou podstatu sebe sama. My všichni máme v sobě sílu, víru i lásku. Stačí se jen rozhodnout, že to vše chceme objevit, poznat a v sobě ukotvit.

 

Autor: MIRIAM ARIANNA - terapeutka a lektorka

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky https://miriam-arianna.webnode.cz/ a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.