Relaxační muzikoterapie pro dospělé

Lenka Vokurková

Miriam je ztělesněním nejen pozitivní energie, ale i vnitřního klidu a harmonie, je jako pochodeň, která předává světlo všem, jež s ní najdou společné rytmické vnímání. Muzikoterapie pod jejím vedením v každém z nás vyvolává příjemný pocit uvolněnosti, rovnováhy a relaxace, čímž se stává lehce návykovou. Možná víc než lehce. Její bubínky slouží jako terapie k vyrovnávání běžných poklesů energie a nálady.

 

Eliška Kučerová

O muzikoterapii platí, že jak ji jednou vyzkoušíte, nemůžete bez ní být. Miriam je úžasný lektor, který vás vezme do světů snové reality a bubny vám přinese fyzické i psychické uvolnění. Při muzikotetapii cítím, jak celé tělo zaplavuje vlna příjemného tepla, tělo se rozezní do rytmů bubnů a dostanu se míst, kde jsem se například potkala se svými bohyněmi nebo se svým vnitřním dítětem ke krátké rozpravě. Po muziko se cítím jako čerstvě vyprané prostěradlo pověšené venku za letního dne.

 

Majka Bulínová

Moje zkušenost s Miriam a muzikoterapií je skvělá!,! Nejen příjemné uvolnění a relax, ale i čištění - odblokování negativních emocí. Je dobré se na chvíli zastavit, a být zase '' u sebe '. Miri, jsi nádherná a vnímavá bytost. Jsem vděčná, za to že JSI. '' Děkuji za vše.

 

Kamila Jahodová

Muzikoterapie s Miri je výborná můžu všem doporučit je velice vnímavá a úžasná. Muzikoterapie je výborná na uvolnění a odpočinek a uvědomění si určitých věcí, které někdy nejsou až tak jasné. Moc mi pomohla.

 

Markéta Dvořáčková

Jako máma dvou dětí se točím v kruhu povinností a péče o ně i dům, Sebenaplnění, uklidnění, relaxaci, inspiraci a pocit uvolnění nacházím v muziko pro dospělé a za tyto chvíle jsem neskutečně vděčná....

 

Martina Matuščinová – majitelka Brány k dětem Znojmo

Miriam je bytost nabitá nesmírnou dávkou energie. Už po chvilce v její přítomnosti cítíte tu její obrovskou chuť do života a náboj, který v sobě má. Je to nezbytný předpoklad pro to, co dělá. Děkuji Miri za muzikoterapii pro dospělé, které mi pomohlo velmi ve chvilkách, kdy jsem měla potřebu vypnout a jen se relaxovat i ve chvilkách vnitřní bezradnosti. Díky meditaci, bubnu a zpěvu jsem se dostala v těžkém období opět sama k sobě.

 

Milada Jakešová Kovářová

Miriam, děkuji za vše. Před téměř dvěma lety jsi vstoupila do naší rodiny a tolik pomohla. Za kranio Ti nikdy nepřestanu být vděčná. Díky Tobě jsem byla vodou i Sluncem. A i když se už tudy neubíráš, muziko Ti jde taky skvěle. Buben nemají jen naši puberťáci, ale i já s manželem. A vlastně i syn sestřenice. A to jen díky tomu, že jsi nás tímto směrem krásně navedla. Malíčci se zvukem bubnu krásně uklidní a nás naladí na stejnou vlnu. Tvoje muzikoterapie je ohromný relax. Jsi dobrým andělem celé mojí rodiny. Zaučila jsi Vojtu do bubnování, pro Nikyho jsi teta Amiam a pro mě přítelkyně :-) Tolik moje recenze pro Tebe a recenze pro ostatní je: Pokud jsou někde mraky, zavolejte Miriam. Je to Slunce. To se musí zažít.

 

Zdenka Vérostová

Mám skvělou zkušenost s muzikoterapií v podání Miriam jak pro děti tak pro dospělé a proto bych ji chtěla doporučit a podpořit ji svým hodnocením. Muzikoterapie pro dospělé mě velmi překvapila, jelikož jsem nečekala, že něco jako hudba, která nás provází celým životem, na mě může mít takový vliv. Při muzikoterapii téměř vždy zažívám hlubokou meditaci a po jejím skončení zpravidla týden dochází k tzv. pračce (můj pracovní název J ), kdy se mi otevírají témata, která si potřebuju vyřešit. Někdy je opravdu těžké si vše připustit a přijmout to, ale díky meditační části muzikoterapie, která přichází po bubnování, kdy Miriam mluví o spontánně vybraném tématu, se to vše dá zvládnout o dost lehčeji, protože Miriam vždy uhodí hřebíčkem na hlavičku -  vždy řekne to, co potřebuju slyšet pro nastávající období. Když to shrnu, tak muzikoterapie je pro mě vždy úžasný zážitek a určitě ji budu dále vyhledávat. Děkuji <3

 

Lucie Rokytenská

Miriam je prostě úžasný člověk, s kouzelným srdcem, duší i myslí :) Energii a dobrou náladu předává už svou blízkostí. A muzikoterapie je naprosto dokonalá! Jak ta dětská, tak i pro dospělé.  Jsem opravdu šťastná, že jsem na ni mohla na své cestě životem potkat. Každé naše setkání vykouzlí na mé tváři úsměv a v mém nitru klid. Děkuji J.

 

Gabriela Slušná Drahošová

Miri je prostě zářící energie na míle daleko. Hodně mi pomohla v těžkém období. Díky za to, že jsem tě poznala.

 

Dita Kameníková

Chtěla bych říct, že hodina muzikoterapie pro dospělé pod vedením Miriam je úžasná relaxační chvilka, která opravdu patří jen vám. Nedá se popsat, musí se zažít pocit, který v tu chvíli cítíte. Mohu jen doporučit každému, kdo potřebuje vypnout a odpočinout si.

 

Kamila Jahodová

Muzikoterapie s Miri je výborná můžu všem doporučit je velice vnímavá a úžasná. Muzikoterapie je výborná na uvolnění a odpočinek a uvědomění si určitých věcí, které někdy nejsou až tak jasné. Moc mi pomohla.

 

Lenka Hájková

Miriam je takové sluníčko. Kdykoli jsem ji potkala, nebo jsem šla na její Muzikoterapie, rozdávala úsměv, lásku, pohodu... Byla jsem s dcerou a vnukem na Muzikoterapii pro ty nejmenší. Děti si to užívaly. Šla jsem i na Muziko pro dospělé. Taky pěju samou chválu. Odpočinula jsem si, nabila se energií, kterou Miriam v Bráně dětem šířila. Děkuji a znovu se budu ráda vracet.