Serafinit

Serafinit

Serafinit je strážný krystal duchovního osvícení. Jedná se o jeden z krystalů umožňujících navázat spojení s andělskou říší, přírodou a matkou Zemí. Současně otevírat korunní a vyšší korunní čakru. Tento kámen pomáhá svému majiteli dát se vést hlasem srdce a má citlivý očistný účinek na srdeční čakru, kterou otevírá lásce. Jeho opeřená křídla vás vyzvednou k vyšším duchovním vibracím. Výborně poslouží při astrálních cestách, protože ochrání vaše tělo, zatímco se budete nacházet mimo ně. Pomůže vám nahlédnout, jaký pokrok už jste v životě udělali, a současně rozhodovat o změnách, které je na cestě za konečným klidem a naplněním ještě potřeba učinit. Je kamenem vhodným k naplnění cílů a získání pocitu uspokojení a přesvědčení. Používá se jako talisman pro ochranu majetku, blízkých a sebe sama. Přináší nepodmíněnou lásku a obohacuje partnerské vztahy a manželské svazky ve všech směrech. Serafinit je kamenem očisty. Ničí špatné návyky a chování a podněcuje vytvoření nové lepší osobnosti.


Léčivé účinky:

Serafinit vyzařuje velmi příjemnou energii, která podporuje samoléčení organismu. Učí nalézat uzdravení právě v přírodě. Podporuje vnitřní sílu a podporuje bystrost a všímavost k dění kolem. Pomáhá při léčení emocí a zotavení se z citového traumatu. Je výborným meditačním kamenem k navození klidu a pocitu harmonie. Podporuje činnost srdce, pozitivně působí na funkci mozku a míchy, odstraňuje svalové křeče, prohřívá studené končetiny, působí na krvetvorbu, uklidňuje a léčí nervovou soustavu, čistí vnitřní orgány, odplavuje toxiny. Posiluje činnost jater a ledvin, zpomaluje stárnutí pokožky, odstraňuje únavu, působí proti nespavosti.

 

Autor: MIRIAM ARIANNA - terapeutka a lektorka 

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky https://miriam-arianna.webnode.cz/ a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.