SHATTUCKIT

Shattuckit je vysoce vibrační duchovní kámen, který umožňuje kontakt s nejryzejším čistým zdrojem energie. Vyzařuje velmi jemnou, mírumilovnou a ochrannou energii. Umožňuje odpoutat od svého majitele všechny připojené entity. Stimuluje čakru srdce, krku a třetího oka a je kamenem ryzí pravdy, komunikace a intuice. Svého majitele učí vlastní zodpovědnosti. Pomáhá rozvíjet mentální schopnosti. Meditace s tímto kamenem odhalí, která z oblastí vašeho života právě potřebuje pozornost a pomůže vám ji přivést do stavu harmonie. Přináší jasná, stručná poselství a vize a porozumění jim. Odstraňuje kletby, rozkazy a hypnotické příkazy pocházející z minulosti. Tyto poměrně vzácné, nádherně zbarvené kameny jsou složené z Chryzokolu, Kupritu, Limonitu a Azuritu.

Léčebné využití: uvádí tělo do rovnováhy, blahodárně působí na menší zdravotní problémy. Léčí ušní, krční a nosní infekce, zejména angínu. Je užitečný pro harmonizaci a regulaci krevního oběhu. Zvyšuje srážlivost krve. Kromě toho uvolňuje různé blokády, které mohou způsobovat bolesti atd.

Osobní doporučení: pokud umíte pracovat s energiemi, doporučuji pořídit si kameny dva. Jeden na zpracování kleteb a očištění od negativních entit, ten pak po léčení vraťte Zemi. Je to opravdu silný kámen a dokáže Vám velmi pomoci, není pak vhodné ponechávat si kámen doma. A druhý, který si necháte a budete jej mít na zvyšování vibrací, léčení a podporu pozitivních schopností.

 

Zdroj: www.nefertitis.cz

MIRIAM ARIANNA - terapeutka a lektorka 

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky https://miriam-arianna.webnode.cz/ a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.