Tanec v dešti, buben, zpěv, magické místo a já...

Vede Tě to do deště a Ty se necháš vést kam Tě vede duše. Bubnuješ, zpíváš Icaro, tancuješ s bosýma nohama po celý louce, kapky deště tancujou s Tebou... Vnímáš sílu místa, svý průvodce, stromy, zpívající ptáky, hudbu deště a svou sílu. Cítíš svobodu, sebe, divokou ženu v sobě, to co jsi kvůli sobě i druhým potlačovala, abys tak moc nevyčnívala (což se mi stejně nikdy nedařilo :D).
Poslední měsíce jsem byla jakoby mě někdo rozložil. Chvíli jsem byla v pohodě, jindy úplně mimo, vůbec jsem nechápala co jsem děje. Nemohla jsem ten proces nijak řídit myslí, prostě to je a přijmi to, nic jinýho Ti nezbývá. Když na sobě intenzivně pracuješ, máš odvahu kouknout HLUBOKO do svýho nitra, dokážeš ustát svý stíny z tohoto života i minulých, uvědomíš si jak moc Tě ovlivňuje okolí a co všechno dokážeš od druhých přijmout za vzorce a jak Tě vše ovlivňuje. Dokážeš to pochopit, koukneš se na sebe a do sebe, přijmeš všechny a všechno, a zároveň propustíš vše, co už nepotřebuješ. Přijde doba, kdy to všechno vezme vesmír do rukou a vytřídí to. Pak to co je a zůstane, jsi jen TY. Bez minulosti, v přítomnosti a s pocitem klidu koukáš do budoucnosti. Můžeš být čímkoliv chceš, bez omezení, dle volby Tvé duše a vyššího záměru. Můžeš dělat cokoliv, být s kýmkoliv. Tak jak si Tvá duše vybrala. V tomhle světě musíš být trochu blázen, protože blázni mění tenhle svět tím, že mění sebe. Pak jsi svobodná, skutečně svobodná duše. Žít svůj život, žít svý sny a užít si život. Máš na to odvahu a odhodlání. Tak jdi, ukaž světu kdo jsi a co umíš, a UŽIJ SI TO! <3. 
DĚKUJU SOBĚ, VESMÍRU I ZEMI ZA DNEŠNÍ DAR.
 

Autorka: MIRIAM ARIANNA - inspirativní průvodce na Vaší životní cestě

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autorky, aktivním odkazem na stránky miriam-arianna.webnode.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.