VEZMI SI ZPĚT SVOU SÍLU A KONEJ DLE SVÉHO SRDCE

Jsme v období, kdy se čistí do hloubky vše, co nám brání prožívat krásy života, jít za svými sny, co nás drží dole. Vidíte už v okamžicích nové, prolíná se vám to postupně do života, avšak to staré ještě trošku vystrkuje drápky a nechce se pustit. Zóna komfortu, iluze bezpečí, avšak také strach o sebe, který je způsoben minulými inkarnacemi či problémy v dětství. V minulých životech jsme byli trestáni za to, že jsme konali dobro a pomáhali. Nebo opačná polarita, zneužívali jsme svou moc pro projevení temnoty. Každý jsme si tuto roli zahráli. Jelikož jsme již poučeni, víme, že toto není cesta, kterou chceme jít. Temnota či spíše černota se stále snaží držet nás zpět, avšak toto jí už není co platné. Světlo je mnohem silnější a dokáže prosvětlit i tuto energii. Jde jen o to, na co se zaměříme a to včetně našich myšlenek. 

Je třeba si uvědomit, jak dalekou cestu jsme ušli, kde jsme, čeho jsme schopní, jak pevné pilíře světla jsme. Pokud máte pocit, že vás cokoliv drží zpět, emoce, pocity, strach, vliv okolí atd. Pusťte tyto pocity, již není třeba je prožívat, jen je vidíte, a nechte je jít. Máte volbu. Zvolte si život, radost, lásku, zdraví, harmonii, vášeň a vše co chcete prožívat. Směřujte pozornost na to, co chcete.

V meditaci můžete udělat jednoduché cvičení:
Jste na místě, které je vám příjemné, les, louka, pobřeží atd.
Stojíte a rozhlížíte se, jak krásně tu je. Za vámi je vaše minulost, pohleďte za sebe. Vidíte, čím jste již prošli, kolik jste toho zvládli, co vše krásné i bolestné? Pošlete do své minulosti světlo a lásku, to se vám v dobrém vrátí. Poděkujte a nechte negativitu v minulosti rozpustit v lásce, se vším co tam bylo, ať ta, bylo cokoliv. Láska promění tuto negativitu ve světlo ve vaši sílu, která k vám nyní proudí. 


Je vám velkou oporou na to, abyste udělali potřebné kroky v přítomnosti a do své budoucnosti. Nyní se díváte vpřed, jste v přítomnosti a tvoříte budoucnost, co krásného tam vidíte, co si přejete prožívat, kde chcete být, co chcete dělat, s kým chcete být. S pocitem lásky, vděčnosti a odvahy, nyní pravou nohou vykročte do nového života. Cítíte ten čerstvý vítr, lásku všude kolem vás i ve vás? Jste v bezpečí a máte plnou podporu ze všech stran. Nyní se s pocitem klidu, odvahy a lásky vraťte zpět do svého těla a prodýchejte své tělo hlubokými nádechy a výdechy. 
Jste úžasní jací jste, dokonale bytosti s velkým potenciálem. 
Jednejte dle svého srdce a tvořte si život jaký chcete mít.


S láskou v srdci

Miriam Arianna

 

Autorka: MIRIAM ARIANNA - Inspirativní průvodkyně osobního a spirituálního rozvoje

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autorky, aktivním odkazem na stránky miriam-arianna.webnode.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.