VÝZVA PRO MUŽE I ŽENY- PROJEVTE SVOU JEDINEČNOST

Každý den poznávám sebe sama o kousek víc, každý den se víc miluju, ne proto kým jsem, ale kdo jsem. Kolik tváří ženy se ve mě skrývá, jak dokážu být každý den jiná, přesně jako měsíc, se kterým jsme my ženy hodně spojené. Čím víc se poznávám, tím víc mě to baví a žasnu, co všechno mě tvoří :D. Baví mě být ženou, a to jsem dřív, byť nevědomě, tuto svou část nepřijímala. Den kdy jsem jemná a klidná, den kdy mám horlivou divokost a vášeň, den kdy jsem jsem něžnou rebelkou, den kdy jsem hodná, den kdy jsi připadám neschopná atd. :D. Není to sebestřednost, ani přehnaný sebevědomí. Je to vědomí sebe. Je to o poznání života, jejich krás v dobrým i zlým, ve všem co je a já jsem součástí. Život je krásný, i když občas není úplně příjemný. Ale cesta je cíl a podstatné je být i v tom šílenství světa sebou a svou jedinečnost ukázat světu a nebát se. Protože na každého z nás ten svět čeká, abychom ukázali jaké božství máme v sobě a byli součástí. Milovat to všechno a všechny i ty, kteří hrají roli ne zrovna příjemnou. Protože i díky nim v sobě dokážeme zpracovat potlačené emoce, ve kterých tkví energie, kterou můžeme proměnit ve svou láskyplnou sílu. Nežiji na obláčku, taky jsem si prožila spoustu nelehkých chvil, a o to větší vůli mám chuť proměnit svůj život a jít na své cestě dál. A hlavně si to užívat. 

Proto chci podpořit výzvou ženy i muže, buďte sebou, jací jste a projevujte své božství, svou opravdovost. Zkuste pár minut denně, den, měsíc, rok a pak navěky :D. Každý krok se počítá. Všichni jsme úžasní a je na čase to světu ukázat. Proto se nebojte vykročit svou vlastní cestou, projevit sebe a své talenty, dělat co vás opravdu baví, být vidět, plnit si své sny a hlavně to prožívat a užívat. Tohle nejsou prázdné fráze, ale život. Nikdy nejste sami a věřte, že vesmír nás všechny podporuje, pokud máte upřímný záměr. Cokoliv děláte, dělejte s láskou. Užívejte si co děláte. Pokud vám přijde nějaká situace, která vás zaskočí, mrkněte na ní s nadhledem, z více úhlů pohledu, a podívejte, proč se to děje. Je doba změn a hvězdy nám přejí, i když to někdy nevypadá. Ale opak je pravdou, vede nás to k novým cestám a podporuje náš osobní rozvoj. Záleží právě na úhlu pohledu. Nedívejte se na to, co řeknou druzí, věřte si a jděte do toho, ať se jedná o cokoliv. Každý krok po kroku, je POKROK na cestě života. 
 
Afirmace:
Žiji svůj život naplno v přítomnosti, přijímám sebe ve svou dokonalosti, jaká(ý) jsem. Dovoluji a rozhoduji se být sebou ve své plné síle a kráse, projevit svou jedinečnost, jít cestou své duše. Naslouchám svým pocitům a vnímám své vize, které jsou skutečné. Jsem pravdivá(ý) k sobě i druhým, nastavuji si zdravé hranice. Dovoluji si dávat i přijímat. Rozhoduji se pro štěstí, zdraví, hojnost, radost, harmonii a. Vše jde snadno a lehce.

S láskou v srdci
Miriam Arianna

Autorka: MIRIAM ARIANNA - Inspirativní průvodkyně osobního a spirituálního rozvoje

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autorky, aktivním odkazem na stránky miriam-arianna.webnode.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.