Žij ze svého srdce

Letošní léto bylo pro mnoho z nás velmi transformační, přelomové, bolestivé i krásné. Během těchto měsíců se toho událo tolik, co jindy za rok. Padaly závoje, iluze o čemkoliv a komkoliv, vynořovaly se víc strachy a bolesti v našich srdcích, myšlenkové programy, které nás držely v zajetí falešného bezpečí a karmických cyklů. Vnímala jsem mnohá osvobození právě od karmické zátěže a to jak osobní, tak pocházející z rodové linie. Kdo byl připraven, ten byl osvobozen. Všechno co se děje, je proces, který má svůj řád a vše je nastaveno tak, abychom to zvládli, kdy jsme připraveni.  Někdo dřív, někdo později. Ti, kteří na sobě velmi intenzivně pracovali společně s vyššími sférami, mohou mít najednou pocit, že vše na čem pracovali a usilovali o to, je pryč. Silné napojení na vesmír, anděly, paralelní světy atd. A opravdu to pryč je. Co jsme měli vykonat, jsme udělali a část našeho úkolu skončila.

Jde o to, opravdu žít tady a teď, prožívat život, užít si ho, bavit se a prostě konat. Od toho tu jsme, abychom měnili tuto realitu, a přinesli energii, se kterou disponujeme, na Zemi. Ne si létat jen na obláčku a snít, ale žít už svůj sen tady na Zemi. Nějaký čas jsme potřebovali prožít i peklo na zemi J, abychom se vyčistili, měli pevné kořeny svého bytí a mohli růst do výšin, stejně jako strom. Žít ve svém středu, ve svém srdci a žít ze srdce ven, z božského já propojeného s individualitou. Všichni jsme jedno, protože všichni v sobě neseme energii Zdroje. To, co nás odlišuje je naše osobnost, individualita a ta je opravdu jedinečná. Je úplně jedno, jakou práci děláme, jaké máme postavení. Jde o to žít ze svého srdce a být šťastní. Všem nám přeji, ať šťastní jsme. 

 

Autor: MIRIAM ARIANNA - terapeutka a lektorka 

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky miriam-arianna.webnode.cz a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.