Změny, které se dějí se Zemí, a tudíž i v nás

Poslední dny nám život na Zemi dává pořádně zabrat. 
Vše staré, co nepotřebujeme, odchází, čistí se naše těla i naše duše. Procházíme proměnou, abychom zvládli další nárůsty energií, které pomáhají k proměně Země. Uvědomte si, že to, co vnímáte se jen uvolňuje, aby to mohlo odejít. Nechte pocity a vjemy jen plynout. Pokud nad tím budete přemýšlet, blokujete odtok těchto emocí.

Příznaky změn, které se dějí se Zemí, a tudíž i v nás: 
- neschopnost cokoliv dělat
- pocit, že vše stojí, nebo naopak velmi zrychluje
- podrážděnost, nervozita, pocit, jako byste nebyli v sobě
- fyzicky slabost, bolesti zad, kloubů, bolesti na hrudi, bolesti v břichu, těžké dýchání
V této době, víc než kdy jindy, je potřeba se velmi často uzemňovat, energie vás jakoby tahají nahoru.

Metoda uzemnění:
- stůjte nebo seďte a mějte plosky nohou celé na Zemi. Prociťujte svá chodidla, představte si kořeny, které jdou z vašich chodidel přímo do hlubin Země, vytvořte si je tak dlouhé, jak potřebujete. Požádejte Zemi, aby z Vás stáhla vše, co Vás zatěžuje a přetransformuje vše na pozitivní energii. Poděkujte Zemi i sobě, za to, co pro sebe děláte. 
Buďte v přírodě, choďte bosí. Uzemněním se ukotvíte, pročistíte, negativní energie bude odcházet, a získáte kromě vesmírné energie, další zdroj energie.

Respektujte své tělo, a pokud cítíte, že prostě potřebujete odpočinek, neřešte práci, ale opravdu si odpočiňte.Tyto dny to chce především klid a lásku k sobě samému. Nic neuspěcháte, vše má svůj čas.

 

Autor: MIRIAM ARIANNA - terapeutka a lektorka

Tento článek lze nekomerčním způsobem šířit v originální formě s uvedením jména autora a aktivním odkazem na stránky https://miriam-arianna.webnode.cz/ a všemi dalšími uvedenými aktivními zdroji, včetně této poznámky.