Reference

Lucie Rokytenská

"Miriam je prostě úžasný člověk s kouzelným srdcem, duší i myslí. Energii a dobrou náladu předává už svou blízkostí. A muzikoterapie je naprosto dokonalá! Jak ta dětská, tak i pro dospělé.. Jsem opravdu šťastná, že jsem na ni mohla na své cestě životem narazit. Každé naše setkání vykouzlí na mé tváři úsměv a v mém nitru klid. Změna v mém životě je opravdu viditelná. Děkuji."

Celý článek

Jana Kotrnetzová

"Milá Miriam, chtěla bych ti poděkovat za to, čím nás všechny obohacuješ a co nám tím dáváš. Jdeš nám příkladem, jak na sobě neustále pracuješ a jak se posouváš mílovými kroky. Moc se mi líbí Tvá práce s dětmi, takových lidí je opravdu málo. Jen tak dál. Děkuji."

Celý článek

Gabriela Drahošová

"Miriam je prostě zářící energie na míle daleko. Hodně mi pomohla v těžkém období. Díky za to, že jsem Tě poznala :)."

Celý článek

Lucie Truhlářová

"Miriam je ÚŽÁSNÝ človíček s neustále pozitivní náladou. Moc mi pomohla, ale nejvíc pomáhá mojí mamince. Díky ní nacházím nový a pozitivní pohled na svět a na vše, co se kolem mě děje. Pokaždé mi dodá energii, naději a jistotu, že se vše děje tak jak má. Jsem jí za to, a hlavně za maminku, nesmírně vděčná."

Celý článek

Kateřina Macková

"Před pěti lety jsem se vydala na svou cestu změny. Touto cestou mě do nynějška postupně provázeli tři velmi významné a mnou velmi uznávané ženy, které pokládám za anděly. Miriam je jednou z nich. Ukázala mi směr ve chvíli, kdy jsem se ztrácela a nevěděla si rady, trpělivě naslouchala, spojovala souvislosti, přijímala pro mě důležité informace a srozumitelně mi je tlumočila. Trpělivá byla k celé mé rodině, i k několika přátelům, kteří našli odvahu začít u sebe... Citlivostí a láskou pomohla nejednomu z nás uvědomit si, že je třeba začít u sebe. Slova Miriam mají neskutečnou moc a její jemné doteky při terapii neskutečnou sílu ... Miriam s láskou a úctou děkuji Katka."

Celý článek

Markéta Dvořáčková

„Milá Miriam, děkuji, děkuji, děkuji, že jsem měla možnost poznání jiného léčení než lékařského, děkuji za slunce, které se mi vrátilo zpět do duše z mého dětství, za hladký průběh těhotenství, který ani mí anesteziologičtí kolegové nebyli schopni pochopit, po všech peripetiích s prvním těhu. Děkuji za průlom ve vnímání svých dětí a za znovu nacházení sama sebe. Děkuji za klid, který v sobě znovu objevuji ... A děkuji i za to, že všem lidem, kterým jsem tě doporučila jsi dokázala pomoci.“

Celý článek

Irena Ryšková

"Včera jsem u Vás byla se synem na konzultaci a chci poslat zpětnou vazbu. Cestou domů se mě stále na něco ptal, pořád jsme něco probírali. Za celých 11 let jsme si takhle nepopovídali. Bylo to moc příjemné a i kdyby se vidění barev nezlepšilo, tak to otevření se stojí za to. Moc děkuji :)"

Celý článek

Alena Jelínková

"Moc Vám Miriam děkuji za to co pro nás všechny  děláte, jste úžasná ...Vaše léčení i povídání mi otevřelo dveře vpřed, nemohla jsem se hnout z místa a díky vám je mi lehčeji, svobodněji, prostě ze mě spadl velký balvan, co jsem táhla zbytečně za sebou :-) mějte krásné dny a moc Vás doporučuji."

Celý článek

Nikol Popelková

"Všichni kdo přemýšlí nad nějakým druhem alternativní léčby, určitě doporučuji právě tebe a kranio. Kdo nezažije, nikdy nepochopí ten nepopsatelný pocit. V mém případě si mi navrátila veškerou mou ztracenou energii, kterou jsem najednou cítila ve všech částech těla, jakoby dřevěná loutka ožila. Zmizelo i mnoho zdravotních problémů, ale o co mi šlo nejvíc a s čím si mi pomohla - vidět některé věci jinak, z jiného úhlu pohledu, že i "špatné" věci nemusí být špatné."

Celý článek

Lucie Binko

„Dobrý večer Miriam, po vaší návštěvě jsem jela k rodičům pro syny. Když jsem odjížděla, dala jsem mamce pusu. Dříve jsem si říkala, mám jí ji dát nebo ne a neudělala jsem to. Dnes to šlo samo. Na oplátku se mě zeptala, jaké to bylo a vylíčila jsem jí zážitky z bubnu a krania. Co více dodat, že mám obrovský vnitřní zážitek? Prostě to bylo úžasné. Určitě se nevidíme naposledy a myslím si, že poznáte i jiné členy mé rodiny. Sestřenice se za Vámi chystá určitě a s mamkou si o tom vážně promluvím. Moc děkuji za všechno.“

Celý článek